4GameMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
4GameMetin2

Un Forum Pentru Iubitorii de Metin2
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Detalii Server
Mc.txt al serverului este 5.14.42.247 Pag de register este http://5.14.42.247/ Retelele sunt Fortrix-Mt2 Pe server se da lvl,bani,si la shop aveti tot ce va doriti! Bugurile nu cred ca sunt iar daca sunt vor fi raportate pe forum Gm-i sunt prietenosi! Va asteptam cu drag!
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 215 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: numiefrica2013

Membrii nostri au postat un numar de 67 mesaje în 44 subiecte

 

 Cum sa pui pietre pe legendare

In jos 
AutorMesaj
BloodAiqira
Admin
BloodAiqira


Mesaje : 57
Puncte : 168
Data de inscriere : 09/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Undeva In Romania

Cum sa pui pietre pe legendare Empty
MesajSubiect: Cum sa pui pietre pe legendare   Cum sa pui pietre pe legendare Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 9:57 am

Salut tuturor am sa va arat cum puneti pietre pe lunara si altele pe care stiti ca nu poti pune pietre sa incepem

aveti nevoie sa stiti codul unei arme pe care se poate sa pui pietre din arma aceea faci din navitchat sa se poata face lunara sau ce vrei tu(este un tutorial aici doar ca voi faceti cu arma care vreti nu otel)

si e simplu de aici arma din care faci lunara o iei si pui pietre pe ea si dupa aceea o transformati in lunara

Astept comentarii



pt a activa pietre pe lunara (direct) :
mysql>player>item_proto>ctrl+f si cauti codul armei dorite>cauti coloana 'socket' daca nu ma insel>scrii acolo>1,2 sau 3 - numarul de sockets disponibile maxim>reboot, ./start si vedeti daca merge..
Sus In jos
 
Cum sa pui pietre pe legendare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa adaugi arme legendare de GM!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4GameMetin2 :: Fun :: Tutoriale!-
Mergi direct la: