4GameMetin2
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
4GameMetin2

Un Forum Pentru Iubitorii de Metin2
 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare
Detalii Server
Mc.txt al serverului este 5.14.42.247 Pag de register este http://5.14.42.247/ Retelele sunt Fortrix-Mt2 Pe server se da lvl,bani,si la shop aveti tot ce va doriti! Bugurile nu cred ca sunt iar daca sunt vor fi raportate pe forum Gm-i sunt prietenosi! Va asteptam cu drag!
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Statistici
Avem 215 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: numiefrica2013

Membrii nostri au postat un numar de 67 mesaje în 44 subiecte

 

 Totul despre hamachi

In jos 
AutorMesaj
BloodAiqira
Admin
BloodAiqira


Mesaje : 57
Puncte : 168
Data de inscriere : 09/07/2010
Varsta : 27
Localizare : Undeva In Romania

Totul despre hamachi Empty
MesajSubiect: Totul despre hamachi   Totul despre hamachi Icon_minitimeVin Iul 09, 2010 10:03 am

Am facut acest tutorial pentru cei ce nu stiu si cred ca multi stiti
Sa incepem:
toti stiti sa va logati pe hamachi este si un tutorial dar am sa va prezint cum aflati mai multe despre retea si cum gasiti pagina register si mc singuri daca vati logat pe o retea va apare un punct verde in dreptul ei puneti sageata pe el dar atentie nu dati click lasatio pusa si va apare un scris o sa va arate si ownerul pe langa alte detalii dupa ce ati vazut care este ownerul uitativa daca este online daca este in fata lui va apare,la fel ca la retea,un punct care este albastru,verde sau rosu daca este albastru sau verde ar trebuii sa mearga serverul (daca nu se fac reperatii si altele) dar daca e rosu nu merge se poate remedia problema cu rosu dar cateodata merge dativa offlline si apoi online pe reteaua hamachi si merge si daca cineva este in conectare il ajutati sa se conecteze acum dati click dreapta pe owner in reteaua hamachi si dati copy adress apoi paste in mc(dupa ce stergeti tot ce este in mc.txt lipiti adresa copiata) si asta o lipiti si ca adresa register fara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau www ca se scrie singur tot ce trebuie acum va puteti face cont si juca

acest tutorial e facut pentru cei ce vor sa stie mai multe despre hamachi cred ca nu mai este un tutorial ca acesta daca este imi cer scuze

Scuze daca am gresit la scris
Astept comentarii si pareri
Sus In jos
 
Totul despre hamachi
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» problema hamachi
» Home page pentru serverele cu hamachi
» Re:Cum sa faci server privat de metin2 prin hamachi!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
4GameMetin2 :: Fun :: Tutoriale!-
Mergi direct la: